Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 757 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 758 Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/theme.php on line 2360 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/load.php on line 926 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/formatting.php on line 4803 Додати навчальний заклад в каталог

Ваше ім'я (обов'язково)


Ваш email (обов'язково)


Назва об'єкту


Адреса


Телефон


Опишіть об'єкт


Веб-сайт


Фото


[recaptcha]

Закладам

Не важливо який освітній заклад Ви представляєте – донесіть інформацію про ваш заклад більшій notebook-2аудиторії.

Як же тут може допомогти каталог навчальних? Вся справа в тому, як користувачі шукають потрібну інформацію, деякі шукають конкретний заклад чи поряд з собою. І в тому і в іншому випадку найчастіше пошуковик виведе в результатах тематичний каталог, оскільки вважає його найбільш корисним під запит користувача.

Це обумовлено перш за все тим, що сам освітній заклад може не мати свого сайту, сайт може бути молодим та не проіндексованим пошуковими системами або ж зовсім не враховуватися пошуками через фільтри.

Каталоги ж, як правило існують не один рік і ними постійно займаються в частині просування, тим самим вони мають набагато більший рейтинг для пошукових систем в порівнянні зі звичайними сайтами фірм. Розміщуючи інформацію про навчальний заклад, ви отримуєте цілий комплекс послуг абсолютно безкоштовно.

Додати навчальний заклад