Ваше ім'я (обов'язково)


Ваш email (обов'язково)


Назва об'єкту


Адреса


Телефон


Опишіть об'єкт


Веб-сайт


Фото


[recaptcha]

Про сайт

На сайті проекту hischool.com.ua представлена актуальна і повна інформація про більш ніж 10 000 освітніх організацій України (відгуки по технікуми, коледжі, інститути) у вигляді зручного рубрикатора за напрямами діяльності компаній та інформаційного довідника організацій.

Матеріали на сайті представлені виключно в довідкових цілях і отримані з відкритих джерел або від представників відповідних організацій.

Портал hischool.com.ua – це один з найбільших каталогів, незалежних сайтів, що надає інформацію про освітні державні та приватні організації, що здійснюють свою діяльність на території України.


Наша мета
– бути самим достовірним джерелом інформації про освітні заклади і компанії, товари і послуги в українському сегменті всесвітньої мережі. Ми прагнемо досягти цієї мети надаючи об’єктивну, незалежну, всеосяжну і актуальну інформацію в простому та зручному вигляді.

Успіх порталу Hischool цілком і повністю залежить від задоволення запитів наших відвідувачів. Ми вітаємо будь-які ваші зауваження та пропозиції з приводу того, як ми можемо поліпшити наш сервіс.

Контакти