Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 757 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 758 Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/theme.php on line 2360 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/load.php on line 926 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/formatting.php on line 4803 Як правильно вибрати ВНЗ

Ваше ім'я (обов'язково)


Ваш email (обов'язково)


Назва об'єкту


Адреса


Телефон


Опишіть об'єкт


Веб-сайт


Фото


[recaptcha]

  1.  →    
  2.  →     Як правильно вибрати ВНЗ

Як правильно вибрати ВНЗ

07.11.2016

У наш час вищу освіту це вже не доля обраних, а банальна річ. Величезний попит на освітні послуги породив величезну кількість всіляких навчальних закладів державного і недержавного забезпечення. Як не розгубитися серед цього різноманіття, і покликана допомогти ця стаття.

На які правила потрібно спиратися, обираючи ВНЗ:

У навчальному закладі повинні бути бюджетні місця. Якщо ВНЗ цілком комерційний, то висока ймовірність, що там не вчать, а тільки гроші загрібають.

У навчального закладу повинна бути історія, солідний стаж роботи (термін існування), участь у великій кількості різноманітних конкурсів та грантів, міжнародні зв’язки, необхідна матеріальна база. Наявність всього цього гарантує наявність висококласних викладачів і широких можливостей для студентів у самореалізації.

Розподіл! Як багато в цьому слові для сьогоднішніх студентів! ВНЗ просто зобов’язаний допомагати в працевлаштуванні своїх випускників. Може і не гарантувати, що такий-то студент буде працювати там-то і там-то, але організовувати ярмарки вакансій, запрошувати представників фірм, мати зв’язки з ними і організовувати там практику ВНЗ (гідний) просто зобов’язаний. Наявність розподілу зайвий раз підкреслює зацікавленість ВНЗ в своїх студентах.

Ліцензія, акредитація, наявність відстрочки від армії, гуртожитки самі собою зрозумілі речі. До того ж плюсом буде наявність військової кафедри. А якщо ще і 2 дипломи (наприклад, спеціальність конфліктологія + економіка) можна отримати за раз – то просто супер.

Гнучкі варіанти оплати навчання. Можливість освітнього кредиту і т.д. Все це говорить про те, що навчальний заклад дає можливість отримати освіту максимально широкому колу бажаючих.

Дані правила не мають поділу по значущості. Кожен з пунктів важливий, але тільки сукупність їх дає можливість оцінити навчальний заклад максимально ефективно і зрозуміти, чи варто там вчитися чи ні. Якщо ВНЗ проходить по половині пунктів, але не проходить за іншими, то і висновки відповідні. По справжньому якісне і престижну освіту можна отримати тільки в тому ВНЗ, який максимально відповідає за всіма правилами.

Як правильно вибрати ВНЗ

І на закінчення пам’ятайте, ваше майбутнє залежить тільки від вас! Надійний ВНЗ – надійне майбутнє!

Написати коментар