Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 757 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 758 Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/theme.php on line 2360 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/load.php on line 926 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/formatting.php on line 4803 Критерії вибору ВНЗ сучасного абітурієнта

Ваше ім'я (обов'язково)


Ваш email (обов'язково)


Назва об'єкту


Адреса


Телефон


Опишіть об'єкт


Веб-сайт


Фото


[recaptcha]

  1.  →    
  2.  →     Критерії вибору ВНЗ сучасного абітурієнта

Критерії вибору ВНЗ сучасного абітурієнта

07.11.2016

Закінчуючи школу кожен вже вчорашній школяр постає перед вибором: який ВНЗ обрати. Хтось уже давно визначився з майбутньою професією, а для кого-то вирішальним стане саме останній рік навчання в школі.

У кожного абітурієнта свої критерії вибору ВНЗ, але серед них можна виділити чотири основних: затребуваність випускників на ринку праці, престижність ВНЗ, наявність цікавить спеціальності, рівень викладання у ВНЗ. Так само грають істотну роль рівень оснащеності ВНЗ, наявність міжнародних програм, місце розташування, можливість поєднувати роботу і навчання, надання гуртожитку, додаткова діяльність.

Незважаючи на те, що ідеальним часом вибору ВНЗ вважається кінець ІХ – початок десятого класу, за статистикою тільки близько 8% абітурієнтів визначилися з вибором ВНЗ за кілька років до закінчення школи. Більшість відкладають вирішення цього питання на останній рік навчання в школі.
Як же обирають ВНЗ майбутні абітурієнти? За даними інтернет-досліджень картина виглядає наступним чином:
• 15% набувають спеціальні газети або журнали;
• 18% роблять свій вибір на основі рекомендацій родичів. У ці ж 18% входять школярі, які вважають за краще купувати довідники абітурієнта – з повним переліком ВНЗ і спеціальностей;
• 19% вибирають пошук інформації в Інтернеті;
• 29% відвідують виставки і дні відкритих дверей.
kryteriyi-vyboru-vnz-suchasnogo-abituriyentaБільшість абітурієнтів, а саме 75%, не мають нічого проти платної освіти. Звичайно, багатьом хотілося б вступити на бюджетне відділення, але, якщо не це вдається, нікому не хочеться витрачати зайвий рік. Крім цього, деякі хочуть підстрахуватися, вважаючи, що надходження на комерційне відділення – гарантовано. 7% сучасних абітурієнтів абсолютно впевнені в тому, що вступити на бюджетне відділення і зовсім неможливо, а 5% вважають, що навчання на комерційній основі набагато якісніше.
Якщо порівнювати вищеназвані цифри з попередніми роками, то можна побачити, що головним критерієм вибору ВНЗ вже кілька років є саме затребуваність фахівців, а якість освіти відходить на другий план. Рейтинг інших критеріїв змінюється щорічно.
Вибір ВНЗ – один з найважливіших моментів у житті абітурієнта. Близько 90% абітурієнтів не розчаровуються в обраному ВНЗ у процесі навчання. Це означає, що, незважаючи на всю серйозність питання, старшокласники здатні прийняти вірне рішення щодо своєї майбутньої професії.

Написати коментар