Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 757 Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/script-loader.php on line 758 Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/theme.php on line 2360 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/load.php on line 926 Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/v9G4pgLstIu3/hischool1.hostenko.net/wp-includes/formatting.php on line 4803 Каталог ВНЗ, інститутів, університетів, академій

Ваше ім'я (обов'язково)


Ваш email (обов'язково)


Назва об'єкту


Адреса


Телефон


Опишіть об'єкт


Веб-сайт


Фото


[recaptcha]

  1.  →    
  2.  →     Каталог ВНЗ, інститутів, університетів, академій

Каталог ВНЗ, інститутів, університетів, академій

07.11.2016

Про те, де можна отримати вищу освіту в Украіні, Ви дізнаєтеся, вивчивши каталог представлених тут вишів. Наша інформаційно-довідкова система створювалася спеціально для того, щоб полегшити процес пошуку даних про вищі навчальні заклади. Тут представлені майже всі ВНЗ України, які тільки існують, причому про кожного з університетів і інститутів представлена докладна і перевірена інформація.

Поступаючи, абітурієнти повинні ознайомитися в приймальній комісії до статуту, який в обов’язковому порядку мають вищі навчальні заклади (неважливо, інститут готельного бізнесу це або державний університет управління), ліцензією на освітню діяльність і свідченням про державну акредитацію. Ви маєте право вимагати поглянути на них, будь це школа бізнесу або інститут іноземних мов.

Вибираючи підготовчі курси, математика це або філософія, слід знати, що на сьогоднішній день вузи України діляться на три типи: інститути, академії та університети. В академії спеціальностями ніде розгулятися, їх вузький спектр захоплює лише одну галузь господарства.

katalog-vnz-instytutiv-universytetiv-akademij

Там факультет журналістики Ніяк не уживеться з економічним факультетом. Університету властиво пропонувати спеціальності з різних областей, наприклад, це може бути університет сервісу та економіки або соціальний університет. В цих навчальних закладах Ви можете отримати другу вищу освіту доклавши певних зусиль, повинні вести великі за тематикою і визнані в наукових колах дослідження. Інститут, заочна освіта в якому отримати легше легкого, повинен навчати щонайменше однієї спеціальності (це може бути медичний факультет або аграрний факультет) і вести наукову діяльність так, як його керівникам представляється необхідним.

Ми радимо Вам вивчити рейтинг вузів. Це спеціальна «лакмусовий папірець», яка дозволяє визначити абітурієнту, чи варто йому надходити в той чи інший університет. У нього є безліч переваг. Рейтинг вузів України дозволить зробити прозорим освіту в карїні, показавши, репутація якого університету, підтверджена конкретними даними. Адже День відкритих дверей часто створює помилкове уявлення про університет.

Це особливо важливо для абітурієнтів, оскільки диплом відомого вузу є значні конкурентні переваги під час пошуку роботи. Рейтинг університетів України не відбирає абітурієнта, який збирається піти на підготовчі курси, можливість здійснити свій вибір, а лише допомагає прийняти рішення, який вуз краще. Таким чином, також і вибір факультету перестає бути випадковим і стає виправданим використанням докладних наукових викладів. Крім того, щоб зрозуміти, куди піти вчитися, абітурієнтам не треба буде зрушувати гори: досить буде пару раз клікнути мишкою і дізнатися, які вузи і факультети їм підійдуть.

Написати коментар